KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15126590
nr 1512 6590
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad Maria, skogslandskap, pannå, 60x39 cm, yttermått inklusive ram: 74x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:53:01
19/12 16:20:39
19/12 19:48:44